Burgan Filo

AYAKLARINIZI YERDEN KESECEĞİZ!

Filo kiralaması, siz ve şirketiniz için operasyonel maliyetlerinizi optimize etmek için en etkin yollardan biridir. Burgan Leasing olarak, bu alanda büyüttüğümüz faaliyetlerimiz ile yanınızdayız.

25 yılı aşkın geçmişimizle, filo kiralamasını sadece araç kiralama işlemi olarak ele almıyoruz. Sizin için en uygun araç seçimini yaparken operasyonel yükü üstleniyor ve kaynaklarınızı daha da etkin kullanmanıza yardımcı oluyoruz.

Burgan Filo sayesinde,

Talebinizin ilk adımından aracınızı kullanacağınız son güne kadar birebir iletişim kurabileceğiniz filo temsilciniz olacak ve sabit kira bedelleriniz sayesinde nakit akışınızda öngörülebilirlik sağlayacaksınız.

Ayrıca, isteğiniz çerçevesinde şekillendirilen operasyonel hizmetlerden faydalanabilecek ve zaman içinde değişen ihtiyaçlarınız çerçevesinde güncellenebilen esnek sözleşme yapısının rahatlığını yaşayacaksınız.

Burgan Filo sayesinde,

Hızlı, çözüm odaklı, şeffaf, profesyonel ve çevreye duyarlı bir ekiple çalışacaksınız. Bu sayede gerek işgücü gerekse de finansal kaynaklarınız anlamında etkinliğinizi artıracak, sözleşme süreniz boyunca sürprizlerle karşılaşmayacak ve Burgan Filo ailesinin gücünü yanınızda hissedeceksiniz.

Burgan Filo sayesinde,

Bakım onarım, yol yardımı, sigorta, lastik yönetimi ve yedek araç ifadeleri sizin için yönetilmesi gereken birer sorun olmaktan çıkacak, otomotiv sektöründeki gelişmeleri size aktarabilecek danışmanlık hizmetlerinden faydalanabilecek ve gerektiği noktalarda kapıdan kapıya hizmetin keyfini süreceksiniz.

Burgan Filo farkını deneyimlemek için bizi arayın! Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz!

Teklif verme işleminiz başarı ile gerçekleşmiştir. İlgilendiğiniz ürünle ilgili olarak sizinle en kısa zamanda iletişime geçilecektir.

İkinci El Deposundaki ürünleri incelemeye devam edin.

img
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
loader
Lütfen Bekleyiniz...

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.